Kuidas me Tartus käisime

Käisime Ploomi vanaema sünnipäeval. Ploomi maja (n-ö “maja majas” tüüpi nähtus) oli saanud endale värvilise kuue. Ploom uuris seda rahulolevalt seest ja väljast. Muidu pidas ennast seekord kenasti üleval, ehkki süllevõtmiskatsetesse suhtus jätkuva umbusuga.

*
Järgmisel päeval (tuntud ka neljapäeva nime all) käisime külas Ploomi vanavanaemal. Ploom parandas köögipõrandal saega Miku ralliautot (vanaonu assisteerimisel), mina tegin endale köögilaua taga – nagu ühele õigele vanaema pool käigule kohane – liiga. Edasi suundusime Lõunakeskusesse, kus kohtusime veel ühe vanaemaga, seekord Ploomi omaga, ning algas osturalli esimene etapp (teine oli hiljem Eedenis). Finišeerisime kell pool kaheksa õhtul. Tõsine sport seega.

*
Reedel käisime külas Pinginaabril (mul on küll mitu pinginaabrit elus olnud, aga ainult üks neist on Pinginaaber). Seal saime lõpuks ometi näha ühte poissi, kes oli veel suurem (ja veel noorem) kui Ploom! See ei olnud küll päriselt Pinginaabri oma (tema oma oli veel tunduvalt suurem, aga ka tunduvalt vanem).

 

5 thoughts on “Kuidas me Tartus käisime

  1. Olgu selguse mõttes öeldud, et Pinginaaber on selle suure lapse teine isa. jahjah, naissoost isa, ärge imestage midagi :)

  2. ma võin oma suurt poissi kulturismihuvilistele, muide, mõõduka tasu eest välja üürida ;)

  3. hüva, ütlen ott kiivikasele edasi… hm, pagana kaval mõte iseenesest…kuidas lahendada lapsehoiumure ja selle pealt lisaks kõigele veel hoopis ise pappi teenida…

  4. siiski, siiski – see oli ploomi lihane vanaema, ta tuli elvast bussiga :). aga samas tuleb tunnistada, et ka miku vanaema oli kohal. lõunakeskuses. üldiselt jah, lootkem ploomi kiirele kõnelemahakkamisele – eks ta siis vast ise mõtleb mingi mooduse välja, kuidas oma arvukaid vanaemasid-vanaisasid eristada… (minu vend nt lahendas asja niimoodi, et meil oli vanaema ja kaksmana. noh, talle räägiti, et tal on kaks vanaema. ehk siis “kaks mana”)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s