Pidulikud teadaanded

Esimene pidulik teadaanne: mul on nüüd jälle töötav telefon.

Teine pidulik teadaanne: tähistamaks erakordselt ilusat kevadilma (isegi ilma jakita on palav!) läheme me Ploomiga nüüd jäätist sööma. Mina, tähendab, söön ja Ploom vaatab, et kõik oleks nõuetekohane. Pidage ainult päkka, et A-marketis ikka oleks Villi jäätist. Muidu läheb monomaanil raskeks…

_______
Joonealuse märkuse korras ka mõned tähelepanekud sellest, mida Ploom ise sööb: Ploom sööb kõrvitsat. Üllatusite? Aga tegelikult teeme edusamme: Ploom sööb kõrvitsat kanalihaga. Eriti maitses kõrvits kanaliha ja porruga (mis minu enda meelest oli kibe, aga noh, maitse üle ei vaielda, ütles kukk ja nokkis tatti, nagu minu vanaema ei lubanud ütelda), aga paraku ajas porru Ploomil põsed õhetama. Nagu suurem osa inimkonnale seni tuntud toiduainetest. Õnneks mitte kõrvits.
Kõrvitsat kanalihaga, kui te ei teadnud, süüakse nii: tuleb võtta suutäis kõrvitsat kanalihaga ning seejärel teha esiteks nägu, et see on kõige jälgim asi, mida teile iial on pakutud; seejärel nägu, et te hakkate kohe kas a) lämbuma või b) oksendama, viimaks neelata suutäis rahulolevalt alla ning avada lootusrikkalt suu uueks ampsuks.
Peale selle sööb Ploom vett ja leiba.

One thought on “Pidulikud teadaanded

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s