Tehtud!

Kõik oleks justnagu õige olnud, ainult et… ei olnud kedagi, kes oleks vahvli krõbedast servast endale ampsu nurunud… niuts.

Aga metsamarja Villi on jätkuvalt parim at the moment in Estonia. Ainult karamelli-Villi oli veel parem kunagi. Kuhu kadus karamelli-Villi? Mul on oma teooria olemas küll. Ma arvan, et see korjati müügilt, sest saadi jälile, et ta sisaldab alkoholi. No maitse oli ju selline. Ja on ju teada, et algselt saigi jäätis endale nime meie esimese Sõbra tänava korteri naabri Villi järgi. Villil olid kurvad silmad ja haige maks. Enamasti astus ta varahommikul koputamata sisse ja küsis kümmet krooni laenuks või õllepudeleid äraviimiseks, kui raha ei olnud anda. Mõnikord ostsime talt raamatuid kah kümne krooni eest. 3-4 tükki sai sellise summa eest. Igatahes, edasi jääb üle vaid oodata, kuni müügile saabuvad Uku ja Edmundi nimelised jäätised…

One thought on “Tehtud!

  1. karamelli-Villit pole enam!!!!!? Appi, ma elan kuua taga! Mai saa aru, mis neil nende karamellitoodetega on – kõik nad korjatak teatud aja pärast külmletist! Jutt siis imelistet karamelli-jogurtitest, pudingutest…Andke nad mulle tagasi! Kuis ma mudu õppida saan!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s