Palju õnne, kallis Ants!

Me saatsime Antsule eile sünnipäevakaardi, aga see ei jõua tänaseks küll kuidagiviisi kohale, ma pelgan.

Sellepärast, kallis papa, tea siis, et me soovime Sulle hästi palju õnne ja meil on maru hea meel, et just Sina meile papaks oled sattunud. Täpsemalt loe kaardilt, kui see kord saabub.

Aga täna me mõtleme Su peale veel rohkem kui muidu. Mina mõtlen, et küll on ikka kile jopp, et ükskord 2000. aasta kevadel juhtus nii, et meie Ellomiga just siis Illekasse sattusime, kui üks pikkade juustega tõsine poiss ka seal oli ja küsis, kas peaks järgmisel päeval ülkari selga panema, kui kirjandit kirjutama läheb. Ja et ma 2000. aasta sügisel ja 2001. aasta talvel justkui juhuslikult peaaegu iga päev sattusin sellesama poisiga (kellest vahepeal veel puht juhuslikult kursavend kah oli saanud) sealsamas Illekas koos teed jooma ja juttu ajama. Ja et ma 2002. aasta 27. märtsil ikka kolmanda kutsumise peale sellesama poisi poole lõunale läksin (ja ära enam ei tulnudki).
Ploom mõtleb, et äge jah.

Sa oled meile kõige kallim, Antspoiss! Aupull!

One thought on “Palju õnne, kallis Ants!

  1. Aitymaityma 6nnesoovide eest!Avalik koht, ei passi v2ga isiklikuks minna, aga yldjoontes ei ole erilist p6hjust vingumiseks minulgi – naine on ilus ja palju ei m8lise, laps terve… poisij6mps vist (pildi pealt on ju raske aru saada).Ehh… aga (raisk!) ma igatsen Teid:( Ja armastan h2sti palju v2ga:* Teie Ants, rongapapa Belleville’ist

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s