Juubel! Juubel!

Kallid sõbrad ja sõbrakesed, kelle sünnipäeva ma olen ära unustanud – ärge pange pahaks, näete ise: ma unustasin isegi omaenese lihase blogi sünnipäeva! Eile siis oli see mälestusväärne päev.

Lohutuseks olgu siinkohal viimaks ära räägitud siis ka see esimeses postituses vihjatud emakoogi-lugu.

2006. aasta augustis sündis meile Ploom. Sellega seoses oli sügis meeldivalt külastusterohke. Ka kaks selle blogi lugejat astusid kord läbi. No see oli üsna varsti peale Ploomi sündi, võib-olla kuu või kaks hiljem. Eelmisel päeval olime muuhulgas külastanud minu vanemaid ning naasnud kombekohaselt tohutu toiduvaruga. Nojah, aga et siis külalised ja nii. Ühesõnaga. Oli tore, lõbus, seltskondlik… nalja sai, jutt jooksis. Kuni härra läks kööki midagi tooma ja mina talle järele hõikasin, et toogu see ema kook ka lauale, kui tagasi tuleb. Õigekirjaoskajad nüüd juba aimavad naljapotentsiaali, vakatust ning ehmunud ilmeid külaliste nägudel …

Noh, igatahes. Soovige siis kõik nüüd palju õnne ja rääkige mulle, et ma olen tore ja hea, et seda blogi kirjutan. Lilled, pärjad ja rahakaardid lähetage postiaadressil.

3 thoughts on “Juubel! Juubel!

  1. Oled tore ja hää, jah :D Nende lillede ja pärgadega on säänne lugu, et neid ei saa.Kuid kui hästi lääb, siis Tormi annab teile veel midagi… Midagi, mida te oodatagi ei oska (ja see miski ei sobi sugugi selga/jalga/pähe). Aga ma veel ei ütle, millega tegu. Rikun veel üllatuse ära. On’s meil seda siis vaja!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s