Ja teda peeti kassi eest

Huiatus! Ärge seda kodus proovige!

Kuna ma siin parasjagu peaksin ülikooli lõpetama ja nii, ilmneb koduses majapidamises üha uusi pakilisi ja hädalisi toimetusi. Nii võtsin ma ühel ilusal päeval ette külmkapi sisu revideerimise. No see mäletatavasti oli suhteliselt ennemuistsel aal, kui meil oli Vabariigi aastapäev ja pool heeringat salatist üle jäi. Tavaliselt ma viskan sellised asjad aknast välja. Meil on palju kasse majas. Aga tookord kokkuhoidlik perenaine keeras heeringapoisi rulli, pistis purki vee sisse ja torkas külma.
Vale oleks öelda, et heeringa halvaksminek mulle päris uudisena tuli. Umbes nädalake varem oli härra mind taolisest tõigast juba teavitanud ning ühtlasi pajatanud oma unenäost, milles Raivo Järvi oli tollesama heeringa kinni pistnud. Härral veel oli südametunnistus piinanud, et kuidas sa lased teised sitaksläinud kala süüa, aga midagi öelda oli ka imelik ja hilja olnud. Raivo Järvi ise polnud ka midagi ütelnud, ainult nina oli süües veidi krimpsutanud.
Novot. Nüüd aga, kallis Raivo, pean Sulle pettumuse valmistama – auväärt isand heeringas lahkus meie juurest sel reedel kaude kanalisatsiooni kummalisi radu. Aga see lebroonius, mis mulle purki avades ninna lõi, oleks küll igal endast lugupidaval rootslasel suu vett jooksma pannud ning püsis elamises vaibumatult ka pärast pooletunnist mitut avaust hõlmavat tuulutust. Ei jäänudki muud üle, kui Ploom vankrisse pakkida ja kodunt põgeneda.

3 thoughts on “Ja teda peeti kassi eest

  1. No ega mul tõttöelda polnud kavas teda ületalve pidada. Lihtsalt et järgmiseks hommikuks väga ära ei kuivaks.

  2. urrjuhh :D kujutan aroomi :Daga nii on ka meie peres, kui vaja töö või kooliasja ajada leiab ikka muud pakilist toimetada :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s