Nüüd aitab!

Kätte on jõudnud ülim aeg totaalseks loobumiseks, mõtlesin ma pärast seda, kui olin pahaaimamatult avatud värskest Moltexi-pakist lubivalgeks pleegitatud mähkmed eest leidnud. Ploom tarbib mainitud tooteid küll veel ainult öösiti, aga pealevaatamise põhjal otsustades olen ma üsna kindel, et need helendavad pimedas ka.

Et nagu mis mõttes, ma ei saa aru?

See on umbes nagu mingi mähkmevõrdlus, mida ma kunagi kuskilt pedeajakirjast lugesin, kus ühe suurkorporatsiooni naftamähkmete põhieelisena oli välja toodud, et neil on “nüüd tore pilt ka pepu peal”!

PS Ja noh, muidugi, ammu oleks aeg. Eks tuhmile inimesele tulebki hakata vaikselt väljastpoolt märke ette söötma.

6 thoughts on “Nüüd aitab!

  1. Mis mõttes? Minu moltexi unistus on purustatud…Noh, aga riidest mähkmed jäävad ju ka, eks. Kuigi briti teadlased täitsid aasta plaani ja tegid uurimuse, et riidest mähkmed jätavad endast suurema ökoloogilise jalajälje kui pampersid. Sest pampersi tootmine on vähem saastavam kui riidest mähkme tootmine, pesemine ja kuivatamine. Õnneks pole vaja arvesse võtta tootest tekkivaid jäätme kulusid, eksole. :)

  2. Briti teadlased mingu tead… Kui seda uurimust lähemalt lugeda, siis mh selgub, et riidemähkmeid justkui pestakse tingimata sajakraadise veega ning kulutades ohtralt pesu- ja loputusaineid, kuivatatakse kuivatis ja loomulikult visatakse need lapse mähkmeeast väljudes kohe minema, mitte ei pärandata järgmisele või ei kasutata mõnel muul otstarbel.

  3. Jah, sest milline normaalne ema peseb mähkmeid ilma keetmata ja loputusaineteta ja siis veel viib need tagatipuks õue kuivama!!!???

  4. Tjah. Tsiteeriksin jutu jätkuks veel vahepeal saabunud Looduspere novembrikuist uudiskirja: “Müügile on jõudnud uuendatud Moltex Öko mähkmed, mis on klientide nõudmisel nüüdsest valged (hapnikuga pleegitatud). Ökosõpradele on see tõenäoliselt arusaamatu üllatus.” On küll, on küll…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s