Lumejalka

Viimase aja jalkamängudest kõneldakse nagu teab mis imeasjast. Tegelikult pole lumejalka miski uus ega enneolematu nähtus. Ploom näiteks on seda Kavastu vaasaga mänginud terve käesoleva talve!

 

(Pilt pätsatud siit)

 

*

Eile jäi Ploom koos külaliste ja lapsevanematega üles Eesti-Serbia mängu vaatama. “Ja kas need väikesed ongi siis Eesti meeskond?” imestas ta, kui telkuekraanil parasjagu kohalike lapsukeste seltsis hümni laulvaid serblasi näidati.

Tervet matši Ploom siiski ära vaadata ei viitsinud. Kohal viibinud kolleegi kombel päriselt magama küll ei jäänud, aga pisut enne esimese poolaja lõppu tõusis otsustavalt püsti ja teatas, et läheb parem doominotrikke tegema. “Mina ei viitsi enam muudkui istuda ja seda jalkat vaadata. Muudkui istu ja istu!”

Doominotrikkide kõrvalt jätkati siiski aktiivselt oletuste tegemist mängu kohta. “Välaaav!” karjus Ploom teises toas põõnavat Pangaasiust üles äratada ähvardades, kui kommentaatorite häältesse ilmus pisimgi pingenoot. “Kaks-kaks,” teavitati ülejäänud vaatajaid  aeg-ajalt alternatiivsetest andmetest mänguseisu kohta. Mõlemad väravad õnnestus Ploomil siiski edukalt maha magada. Samuti mitte lugenud värav. Küll aga oli Ploom varmas ülejäänud seltskonnale kaasa elama, kui nood loetud minutite jooksul seisuks kaks-üks olevat arvasid: “Mina tahaks, et oleks sada-null eestlaste poolt … või mustmiljon-üks!”

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s