Ja oskab rääkida

Pangaasius, tulvil siirast imetlust: Kuule, te oskasite teha minu, kes oskab rääkida! Kuidas te üldse seda saite? Kas papa aitas teid? Kuule, sina tegid mind ja mina tegin sind ja papa tegi Ploomi ja sina tegid papa!

 

Aga täna käis tema, kes oskab rääkida, esimest päeva lasteaias (koos proua emaga, kindluse mõttes), tutvustas end õpetajale ja kolleegidele tõelise härrasmehena eranditult täisnimega (2 eesnime + perenimi), voolis plastiliinist kassi ja vohmis enne äratulekut lõuna ajal sisse peaaegu terve taldrikutäie suppi, enne kui aru sai, et magustoitu antakse muidu ka. Homme läheme jälle.

One thought on “Ja oskab rääkida

  1. Karda seda tundi, kui ta tabab, et magustoit ongi kindel värk! Meil kodus ei söögi laps enam mitte midagi (iseeneset ju päris hea hinnatõusu ajastul) sest magustoitu ei anta. Või kui antakse siis sööb täpelt pool lusikatäit ja leiab et on kõvasti välja teeninud. (ei pea vist lisama, et omasõnutsi talle lausa meeldib, kui kõht valutama hakkakab) Ja kaupleb nagu vanakurat iga ampsu pärast.
    Nnkangil ka muidu eksistentsiaalsed teemad arutlusel. Et kes on kelle oma, kes oli enne ja kes keda tegi siin majas. Ah jaa, ja muidugi mis põhiline, kes on kelle vanaema!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s