Otsin kingseppa …

… kes õmbleks neil saapad ja (äärmisel juhul ja/või) kätte tooks pea. Selle minu oma, mille ma paistan olevat kaotanud. Koos laste talvevarustusega kuhugi meie kahetoalisesse korterisse.

Mingi lumelaadne toode nimelt tuli täna maha (ja aknast paistab, et paremaks see asi ei lähe). “Lumi! Lumi! Lumi on maas! Nii lõbus!” hõiskas Pangaasius terve kodutee, üritades ühtaegu ootamatult taevast langema hakanud räitsakaid püüda ja põlvini ulatuvates poriloikudes hüpata, mõlemat hoogsalt, endal põsed punased ja kindad läbimärjad. Ploom kui juba kogenum tundruhunt kindaid märjutama ei hakanud, vaid avas mõõdetult professionaalse liigutusega suu, maigutas veidi ja nentis rõõmsalt: “On tõesti lume maitsega, ära sa ütle!” Alles siis liitus väikevenna viljeldud rõõmujooksuga.

Aga õhtul hilja Annelinnast lasteaiasõbra sünnipäevapeolt naastes ei tundunudki see lumi enam nii äge. Sadas silma ja õhukese sügisjope krae vahelt sisse ja polnud isegi valgustatud (proua ema vanema generatsiooni esindajana ei oleks seda viimast küll isegi oodata osanud, aga no ju siis peaks olema). Nii et otsingud jätkuvad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s