Bussijutud

Bussijutud on jätkuvalt minu lemmikud! No näiteks …

… täna linnaliinibussis nr 6. Pangaasius: Nüüd ma tahaksin olkestlisse elama minna. Sest seal saab mõnda pilli kasutada.

… täna veidi hiljem linnaliinibussis nr 9Väljumist oodates (stop-nuppu on juba vajutatud, reisi pikisilmi oodatud põhisündmus seega möödas ja tüdimus tuleb mürinal peale) märkab väikepoeg tüünel ilmel ukse juures seisvat rastapatsidega noorsandi ning elavneb silmapilk: Vaata, emme, kas sa oled temaga kunagi kohtunud? Uau, ma ei ole selliseid juukseid mitte telves maailmaski näinud! Kas sina oled? (Õnneks siis tuli kohe peatus ka.)

… täna veel hiljem Elva bussis (eelnevalt on proua ema Pangaasiusele tutvustanud kontseptsiooni, et ka lasteaiaõpetajatel on tegelikult kusagil oma kodu)Pangaasius (kõikemõistvalt): Ja kui kõik kasvatajad ja lapsed oma koju lähevad, siis lasteaed jääb üksi koju!

… veel pisut hiljem, aga ikka samas bussis (äsja on arutluse all olnud koerreisijate õigused ja kohustused). Proua ema, jutujätkuks: Aga mis sa arvad, kas lehm võib bussiga sõita? Pangaasius (veendunult): Võib ikka, kui ta piima maha ei aja!

2 thoughts on “Bussijutud

  1. Väikevenna täiendus Pangaasiuse seisukohale lehma suhtes: jah, sest kesse tahaks seda musta piima juua!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s