Kuulipille ja linnavalitsuse hais

“Aga seal kuuliheites …” alustab Ploom järjekordset sporditeemalist vestlust.

“Mitte kuuliheites, Ploom, vaid … ?” parandab härra.

“Kuuliviskes?”

“Ei, vise ka mitte.”

“Mmm… kuulipille?”

*

Pangaasius aga kurtnud vanaemale linnast tulles, et toas olevat mingi imelik hais. “Nagu selline linnavalitsuse hais,” täpsustanud ta murelikult.

*

Muidu, ma vaatan, pole siia viimasel ajal eriti kirjutatud. Juhtunud on küll. On saadud sisse erinevatesse koolidesse ja valitud neist meelepäraseim (kalleim, kaugeim ja halvima mainega). On jäänud lõpetamata ülikool. On lõpetatud lasteaed. On mängitud meistrikate tasemel jalgpalli. On ehitatud kuulimasinaid. On ilmunud raamat. On tublisti suvitatud (Tartus, Elvas, Kavastus ja Pärnus). On maha peetud meeleolukas sünnipäevapidu (kaod: paar kergemat sporditraumat + auto esiklaas). Nüüd on varsti september ja algavad lasteaed ja kool. Õnneks vähemasti ühes majas.  Sügis tõotab tulla huvitav!

2 thoughts on “Kuulipille ja linnavalitsuse hais

  1. Raamatu ma täna just ostsin! Eirates viimase aja põhimõtet mitte soetada raamatuid enne, kui on olemas neid mahutavad kapid. Null-peatükk läks juba unejutuks, tundub küll, et tuleb väga muhe lugemine. :)

  2. Raamatut märkasin varemgi ja rõõmustasin (ja mõtlesin, et asi pereisal lasteraamatut kirjutada, kui siukse suuvärgiga kutid kodus on) ja ostan ühele preilile 1. septembri sünnariks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s