Kooliks valmis

Kooli alguseni on jäänud kaks päeva. Meie oleme valmis: 1. septembri hommikuks on plaanitud kartulivõtt (kool algab ju alles kell kolm!), proua emal on parem põsk uhkelt paistes (juureravi rõõmud) ja pinalit hakkan ka kohe õmblema.

Koolilaps ise suhtub algavasse inimeksperimenti teatava murelikkusega: “Aga äkki on seal klassis palju kaklejaid poisse?”

Pangaasius omakorda on teada andnud, et tema sel sügisel lasteaeda minna ei kavatse. “Ma ju juba käisin seal äla!”

Nalja saab!

*

Aga eelmisesse postitusse on sisse lipsanud mõned kahetsusväärsed ebakohad ja mureprobleemid. Eks annab tunda, et pole ammu bloginud.  Esiteks selgus pärast asjaosalistega vestlemist, et linnavalitsuse haisu olnud tunda siiski kodutänaval, mitte päris toas (õnn seegi muidugi), ja teiseks jäi mainimata äärmiselt märkimisväärne asjaolu, et neli päeva möödunud suvest veetis Ploom ilma vanemate ja nuusktubakata jalgpallilaagris. Õhtuti oli koduigatsus ja vahel päeval ka, kui see laul meelde tuli, et kodus on sinine ja taevas ja kodus on päike nii soe. “Ma ei lähe enam kunagi ilma teieta ühessegi laagrisse!” on noorsportlane ise vankumatult  veendunud.  Aga laager oli sellegipoolest tore olnud. Kaks trenni päevas pluss võistlused. “Ja mis te vabal ajal tegite?” uuris proua ema. “Aa, siis meil oli üks jube äge jalkamäng!”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s