Okkad ja vanadus

Härra uurib internetis põrandalaudu (sest tõepoolest: ehitus käib!). Ekspertgrupp proua ema isikus – sest kes teine üldse teab midagi põrandalaudadest! – toetab kõrvalt asjatundliku ja -kohase nõuga puiduvaliku osas. Sest aitan ikka, kui saan, nagu juba doktor Ave ütles, eks.

Härra, kerge muigega (sest tõele au andes kuuluvad Liivimaa kõige kuldsemad käed siiski tema külge): “No näed, siin on kuuske ka …”

Nüüd elavneb ka seni sealsamas kõrval mõtlikult oma magustoidus songinud Pangaasius (sest olgem ausad, keda ei huvitaks puit kui selline!): “Mida? Kuuske?! Okkad on ikka ära võetud või?”

(Saanud kinnituse, et just nii asjad tõepoolest on, on küsija pisut pettunud – sest tegelikult okastega oleks ju ka päris huvitav.)

*

“Pangaasius, pane see kampsun õige vahelduseks pessu,” arvab proua ema veidi hiljem. “Sa oled seda nii kaua kandnud, et minu meelest see hakkab juba kergelt haisema.”

“Olgu,” on Pangaasius lahkesti nõus, aga täpsustab siiski igaks juhuks: “Kas nagu vanaduse järele?”

 

4 thoughts on “Okkad ja vanadus

  1. Kuuselauda meie oma kogemuse põhjal ei soovita. Sest a) sügavad vaiguvaod (mida mu teinepool omal ajal hambatikuga tühjaks urgitses ja puidupahtliga täitis, tüütu ja pärast selline on-kah tulemus) ja b) pehmekene (kui miskit peale kukub, kohe märgid peal, täitsa arvestatavad – ja lastega peres kukub alatas miskit…)

    • Meil suuremal osal korterist on kuusest põrand. Uuele osale tuleb, nagu ma aru saan, vist mänd (nagu oli vanas kodus). Märgid käivad elu juurde :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s