Distantsõppe senised võidud, top 3

3. Sõjandusajaloohuvilise õpilase luuleanalüüsist sai proua ema teada, et Juhan Liivi luuletuses “Ta lendab mesipuu poole” võib kõuepilve all silmas pidada ka kasakaid, kes käisid 1905. aasta revolutsionääre laiali ajamas põhiliselt Mosin-Nagant mitmelasuliste vintpüssidega.

2. Õde koduõpetades ehk Põsekesele kraapsutegemise kaunist kunsti tutvustades sai Pangaasius ise muuhulgas teada, et õpetatava kunsti nimi on “kraaps”, mitte “kraaks”, nagu ta seni oli arvanud.

1. Kodulootunni sugupuu joonistamise ülesande täitmiseks vanaisale helistades sai seesama Pangaasius ja ühtlasi ka kogu ülejäänud suguvõsa pärast seda, kui vanaisa oli dokumente uurinud ja tagasi helistanud, teada, et Pangaasiuse isapoolne vanavanavanaisa kandis Pangaasiusega sama, mitte just ülearu levinud eesnime! Keegi ei teadnud!

5 thoughts on “Distantsõppe senised võidud, top 3

  1. Mina, õnnetu, mõtlesin tükk aega, mis see Pangaasiuse pärisnimi on. Siis meenus mulle see peen pastarestorani nimi, mida ma teile ta sünni puhul soovitasin…. Nii et ühe nime suutsin välja mõelda. Aga teise…. Selle võtsin üldse oma peast ega tea, kas baseerub mingil alusel või alust polegi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s